/ 

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Dołącz od Ekipy Cyberbonusa

Dlaczego warto?

Jest wiele powodów, dla których Cyberbonus to jeden z najbardziej atrakcyjnych konkursów w branży. Oto niektóre z nich:

  • Nie ma żadnych szczególnych wymogów ani ograniczeń dla potencjalnych uczestników. Wystarczy być pracownikiem firmy zajmującej się sprzedażą produktów Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o., zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów tj. w firmach AB, Ingram Micro, Roseville Investments, Tech Data, Veracomp. Przed rejestracją do Cyberbonusa upewnij się, że posiadasz konto w CPP, bo login do CPP jest wymagany w formularzu rejestracyjnym.

 

  • Oferujemy korzystny system nagradzania, w którym nagrody są gwarantowane. Twoje zakupy produktów Fujitsu premiowane są punktami wymienialnymi na zasilenia karty płatniczej. Ponadto Partnerzy ze statusem SELECT Expert otrzymują korzystniejszą punktację!

 

  • Punkty naliczają się automatycznie. Uczestnictwo w konkursie jest proste i wygodne. Wszystko załatwisz on-line.

 

Zarejestruj się!

Cyberbonus 19 trwa od 1 kwietnia 2018 r. do 31 marca 2019 r. Możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie jego trwania. Pamiętaj jednak, że nie opłaca się zwlekać, bo im wcześniej zaczniemy rejestrować Twoje zakupy, tym więcej punktów zbierzesz i wymienisz na nagrody. Już dziś wypełnij i wydrukuj formularz rejestracyjny. Pamiętaj aby dokończyć procedurę rejestracji zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz po wypełnieniu formularza.

Jeżeli jesteś już uczestnikiem Cyberbonusa (zarejestrowałeś się w którejś z poprzednich edycji i regularnie dokonywałeś zakupów), nie musisz ponownie rejestrować się w konkursie i o ile nie złożysz swojej rezygnacji na piśmie a jednocześnie dostarczyłeś zgodę swojego pracodawcy, pozostajesz jego pełnoprawnym uczestnikiem. Musisz jednak po pierwszym logowaniu na stronie zaakceptować nowe zasady oraz potwierdzić swoje dane osobowe. Ewentualne przypomnienie zapomnianego loginu i hasła uzyskasz w zakładce Kontakt.

Pełna treść zasad konkursu Cyberbonus 19 dostępna jest po zalogowaniu w serwisie, w siedzibie organizatora Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. oraz w siedzibie firmy obsługującej program Motivation Direct.

 
Motivation Direct Projekt i realizacja:  
Wszystkie prawa zastrzeżone: FUJITSU|Polityka prywatności |Polityka informacji